




22 900 ₴/комплект
Купити шафа купе на замовлення онлайн вигідно без переплат. Низькі, реальні ціни.
Можливий виклик фахівця для вимірів і підбір дизайну меблів у Вашому місті. Монтаж і збірка шафа купе у Вас вдома. Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
Прорахунок моделей по всій Україні, консультації по вайберу:096 300 3388
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий асортимент моделей, кольорів шафа купе.
Відмінна якість шафа купе.
Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ХДФ |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1000 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 550 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Стелаж для взуття | 3 шт. |
| Дошка для прасування | Так |
| Підставка для пилососа | Так |
| Підставка для праски | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Біле Скло |
| Двері | Біле Скло |
| Розсувна система | алюміній класична, перевірена часом не ламається і не виходить з ладу |
| Відповідність меблів ГОСТ , ДСТУ | ISO 9001:2015, ISO 14001 : 2015, ISO 45001:2019, ISO 28000:2008, Сертифікат відповідності на меблі, Санітарно гігієнічний висновок на меблі |
| Кріплення та монтаж шафи | шафа купе збирається з конфірматів і минификсов , задня стінка хдф кріпиться за допомогою саморізів |
| Консультація з технічних питань | отримати інформацію з технічних питань по телефону 0963003388 (безкоштовно) прорахуємо будь-який розмір, колір і матеріал |
| Екологічність меблів | виготовляється з якісних матеріалів за європейськими стандартами |
| Опора меблів | на регульованих металевих ніжках, при бажанні можна закривати цокольної найманій планкою |
| Надійність нашого інтернет-магазину | мінімальна передоплата, товар оплачується після отримання ,працюємо за договором , надаємо гарантію на товар 36 місяців |
| Збірка, монтаж | обговорюється на етапі укладання договору |
| Ящики шафи | використовується технологія відкривання ящиків без ручок з доводчиком ящиків |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |