




45 000 ₴/комплект
К
Доставка по всій Україні. Термін виготовлення 2тижні.
Для консултацій та прорахунку пишіть або дзвоніть : 096 300 3388 ( viber)
Монтаж і збірка шафа купе у Вас вдома у зручний Вам час.
Повний супровід замовлення .
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий асортимент моделей , що будь-яке внутрішнє наповнення шафа купе розробляємо за Вашим бажанням.
Відмінна якість шафа купе. Внутрішня фурнітура BLUM(Австрія); корпус і фасад шафи ЛДСП Swisspann(асортимент кольорів декорів)
Шафа виготовляється з екологічних матеріалів . Продукція сертифікована ДСТУ ISO 9001 / ДСТУ ISO 14001 та має Сертифікат Відповідності продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Кількість розсувних дверей | 6 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | МДФ, Піскоструй, Лакобель, Акрил матовий, Пластик глянсовий, Дзеркало, Комбіновані фасади |
| Зовнішня кутова консоль | є |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована, ДСП покрита пластиком, МДФ, МДФ ламінований, пластик, скло, скло матове |
| Задня стінка | ХДФ |
| Декоративні елементи | МДФ, ламінована ДСП, пластик |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 4000 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 530 мм |
| Висота шафи-купе | 2700 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 6 шт. |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Полиця для взуття | 6 шт. |
| Стелаж для взуття | 4 шт. |
| Дошка для прасування | Так |
| Підставка для пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розсувна система | алюміній колір бронза, перевірена часом, не виходить з ладу |
| Відповідність меблів ГОСТ , ДСТУ | ISO 9001:2015, ISO 14001 : 2015, ISO 45001:2019, ISO 28000:2008, Сертифікат відповідності на меблі, Санітарно гігієнічний висновок на меблі |
| Кріплення та монтаж шафи | шафа купе збирається з конфірматів і минификсов , задня стінка хдф кріпиться за допомогою саморізів |
| Екологічність меблів | виготовляється з якісних матеріалів за європейськими стандартами |
| Опора меблів | на регульованих металевих ніжках, при бажанні можна закривати цокольної найманій планкою |
| Надійність нашого інтернет-магазину | мінімальна передоплата, товар оплачується після отримання ,працюємо за договором , надаємо гарантію на товар 36 місяців |
| Збірка, монтаж | обговорюється на етапі укладання договору |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |