


26 000 ₴/комплект
Доставка по всій Україні. Термін виготовлення 2тижні.
Для консултацій та прорахунку пишіть або дзвоніть : 096 300 3388 ( viber)
Монтаж і збірка шафа купе у Вас вдома у зручний Вам час.
Повний супровід замовлення .
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий асортимент моделей , що будь-яке внутрішнє наповнення шафа купе розробляємо за Вашим бажанням.
Відмінна якість шафа купе. Внутрішня фурнітура BLUM(Австрія); корпус і фасад шафи ЛДСП Swisspann(асортимент кольорів декорів)
Шафа виготовляється з екологічних матеріалів . Продукція сертифікована ДСТУ ISO 9001 / ДСТУ ISO 14001 та має Сертифікат Відповідності продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | пофарбований алюміній |
| Декор фасаду | ЛДСП, Акрил матовий, Дзеркало |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП+Дзеркало, ДСП ламінована, МДФ фарбований, пластик, Дзеркало |
| Задня стінка | ХДФ |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1400 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 530 мм |
| Висота шафи-купе | 2500 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розсувна система | алюміній кольори білий, перевірена часом, не виходить з ладу |
| Відповідність меблів ГОСТ , ДСТУ | ISO 9001:2015, ISO 14001 : 2015, ISO 45001:2019, ISO 28000:2008, Сертифікат відповідності на меблі, Санітарно гігієнічний висновок на меблі |
| Кріплення та монтаж шафи | шафа купе збирається з конфірматів і минификсов , задня стінка хдф кріпиться за допомогою саморізів |
| Консультація з технічних питань | отримати інформацію з технічних питань по телефону 0963003388 (безкоштовно) прорахуємо будь-який розмір, колір і матеріал |
| Екологічність меблів | виготовляється з якісних матеріалів за європейськими стандартами |
| Опора меблів | на регульованих металевих ніжках, при бажанні можна закривати цокольної найманій планкою |
| Надійність нашого інтернет-магазину | мінімальна передоплата, товар оплачується після отримання ,працюємо за договором , надаємо гарантію на товар 36 місяців |
| Збірка, монтаж | обговорюється на етапі укладання договору |
| Ящики шафи | використовується технологія відкривання ящиків без ручок з доводчиком ящиків |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |