







28 800 ₴/набір
Шафа купе Рубін - за межами мрій
Кращі направляючі та ролики, преміальні матеріали дверей. Збільшена тривалість роботи механізмів шафи купе та шуфляд. Шафа купе стане оригінальним предметом інтер'єру. Чудова комплектація дозволить Вам повноцінно завантажити одяг, взуття та предмети повсякденного вживання.Ваше життя стане ще зручніше.
Досконалість кольорів шафи купе Рубін
Кожен з кольорів шафи купе Рубін досконалий. Він виконаний в балансі сучасності преміального стилю.
Основна частина
Основна частина корпусу виконана з екологічної дерево-стружкової плити класу Е1 та задньої стінки білого кольору дерево-волокнистої плити високої щільності, що додає шафі додаткового освітлення всередині.
Фасад дверей - сучасний стиль
Фасад дверей захищений захисною фарбою, яка захистить від будь-яких пошкоджень. Новітня технологія виробництва дверей має колосальний запас яскравості кольорів, які не втрачають колір навіть в сонячний день і не вигорають на сонці. Ви зможете насолоджуватись ідеальним кольором шафи купе Рубін.
Шуфлядки найкращої якості
Блок шуфлядок Blum з плавним дотягом зроблені по новітнім технологіям дали свої плоди. Настільки якісні, що дають можливість користуватися без зусилля. Шуфлядки зроблені без ручок і Вам навіть захочеться знову їх відкрити.
Плавність роботи розсувної системи Рубін
Розсувна система зроблена з первинного алюмінія міцного та надійного. В йому немає домішків, які порушують структуру металу і роблять його більш крихким та схильним до корозії.Товщина анодованого покриття відповідає євростандартам.
Ціна , розрахунок , доставка , складання
1. Ціна вказана за повну комплектацію ( каркас шафи , двері , шуфляди , відкриті полички )
2. Розрахунок після отримання
3. Доставка на адресу власним транспортом або Нова пошта
4. Складання нашими спеціалістами чи відео інструкція
ЯК ЗАМОВИТИ шафу купе:
1/ натискаєте кнопку Купити і оформляєте замовлення
2/ Вам приходить сповіщення про замовлення
3/ меблева компанія виходить з Вами на звязок
4/ уточнюються всі деталі : розміри , внутрішнє наповнення , колір і тому подібне ...
5/ доставка та складання шафи купе у Вас вдома
Чекаємо Вашого замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Матеріал розсувної системи | анодований алюміній |
| Декор фасаду | Пластик глянсовий |
| Зовнішня кутова консоль | є |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | МДФ покритий пластиком |
| Задня стінка | ХДФ |
| Декоративні елементи | МДФ, пластик |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2200 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 530 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 3 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Стелаж для взуття | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Кремовий |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |