

24 500 ₴
Купити шафа купе на замовлення онлайн вигідно без переплат. Низькі, реальні ціни.
Можливий виклик фахівця для вимірів і підбір дизайну меблів у Вашому місті. Монтаж і збірка шафа купе у Вас вдома. Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
Прорахунок моделей по всій Україні, консультації по вайберу:096 300 3388
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий асортимент моделей, кольорів шафа купе.
Відмінна якість шафа купе.
Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | кутовий |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ХДФ |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1600 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |