




5 640 ₴
Тримайте робочі матеріали під рукою за допомогою цього компактного столу Анжеліка для домашнього офісу. Цей стіл складається з місткої стільниці та змонтованого невеликого стелажу з трьома поличками, та ще місцем для збергіання на надбудові.
За допомогою цього столу можна підтримувати порядок на робочому місці та ідеально підходить для невеликих приміщень. Створіть зручне робоче місце у своїй спальні чи навчанні за допомогою цього практичного столу!
Стіл вражає своїм мінімальним дизайном, який легко вписується в будь-який інтер'єр робочого місця. Завдяки своїй універсальності його можна використовувати у різних кімнатах, наприклад: вдома, в офісі або як комп'ютерний комплект. Це ідеальний вибір для людей, яким потрібен функціональний та стильний письмовий стіл для роботи, навчання чи відпочинку.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1470 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота без надставки | 750 мм |
| Висота з надставкой | 880 мм |
Деталі:
Гарантія: 5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової пошти або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1470 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 880 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1470 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 880 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |