







8 780 ₴
Завдяки додатковому місцю для зберігання столу зі стелажем «Кольт» полегшує наведення порядку. Більше місця для зберігання або ви волієте використовувати менше місця.
Письмовий стіл зі стелажем «Кольт» – універсальний офісний стіл, що підійде як для домашнього офісу, так і для дитячої кімнати. Завдяки функціональному дизайну та відкритим полицям він пропонує достатньо місця для акуратного зберігання робочих документів, книг та інших предметів. Стіл для ПК ідеально підходить для тих, хто потребує зручного робочого місця і не хоче йти на компроміс зі стилем
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
|
Матеріал |
ЛДСП |
|
Колір |
Білий |
|
Ширина |
1670 мм |
|
Глибина |
590 мм |
|
Висота без надставки |
750 мм |
|
Висота з надставкой |
1430 мм |
Деталі:
6 секцій для зберігання забезпечують достатньо місця для зберігання приладдя для рукоділля, книг чи канцелярсього приладдя.
має не тільки велику робочу поверхню, але також пропонує багато місця для зберігання, щоб упорядкувати будь-яку кімнату.
незалежно від того, чи використовуєте ви цей стіл у домашньому офісі чи під рукоділлям, вам сподобається його унікальний дизайн і виняткові функції.
цей стіл зберігає всі ваші необхідні речі під рукою, але також зберігає ваше робоче місце охайним
стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
Гарантія: 5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Новою Поштою на відділення або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1670 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 1430 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 590 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Форма | Прямий |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Вбудований стелаж | Так |