






15 000 ₴
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Білий шовк
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Наявність надбудови | Так |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 965 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1580 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |