





8 950 ₴
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Антрацит
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Антрацит
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 710 мм |
| Глибина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кутовий |