




9 290 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 1553 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1630 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 590 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |