






9 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 40 кг |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 564 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 1400 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1400 м |
| Форма | Прямий |