




9 710 ₴
Ігровий стіл Джокер, який підкорив серця багатьох геймерів. Стіл має підсвічування, яке створює потрібну атмосферу. На великій стільниці достатньо місця для клавіатури та аксесуарів. Також є надставка для моніторів та динаміків. У трьох відділеннях є місце зберігання різних речей.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Алюміній
Надставка: є
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | фігурна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 710 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |