





2 590 ₴
Сучасна навісна полиця "Антарес" просто закохує у себе. Модульна форма із чіткими лініями випромінює класичний дизайн.
Якщо ви хочете, щоб він був сучасним, елегантним та непідвладним часом, це те, що вам потрібно. Настінні полиці "Антарес" мають чудовий зовнішній вигляд і особливо підходять для прикрас, квітів, ваз, книг, свічок – всього, що вам подобається. Настінне полотнище пропонує різні варіанти та комбінації.
Полиця, яку можна використовувати як настінну шафу, являє собою просто практичну багатоцільову полицю з різними варіантами використання та ідеями. Просте та легке складання завдяки ілюстрованій інструкції.
Знаки якості:

Особливості:
Габаритні розміри стелажу:
Колір: ЛДСП Чорний
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: до комплекту входити легка, зрозуміла інструкція зі збирання.
Розрахунок після отримання без передплати!
Інструкція з догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати грязь абразивними засобами (не є винятком і поліроль чи віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим як використовувати той чи інший засіб для миття меблів, читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Ширина | 1040 мм |
| Висота | 585 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 200 мм |
| Кількість полиць | 3 шт. |