






6 500 ₴
Ви працюєте вдома чи навчаєтесь, чи просто хочете швидко оновити свій інтер'єр. Основою для цього стане правильний комп'ютерний стіл.
З нашими комп'ютерними столом Банні ви зможете створити ідеальний робочий простір у себе вдома. У нашому асортименті ви знайдете відповідний колір та розміри.
Особливим доповненням цього столу є світодіодне освітлення (RGB підсвітка) яке входить до комплекту, що просто чудово виглядає і створює ідеальну атмосферу.
Надбудова над столом створює додаткове місце для монітору , який ви розмістите вище , що зручно для осанки, а також економії робочої поверхні, де можна ще розмістити безліч речей.
Стіл Банні має містку шухляду на телескопічних направляючих, що допомагає закриватися плавно та безшумно. Дві відкриті полички , дозволять розмістити багато аксесуарів, книг та канцелярського приладдя.
Стіл можна докоплектувати настінною поличкою , з роздіу "Поличики та стелажі". Або ж дозамовити поличку Бітл, яка зображена на даних фото.
Знаки якості:

Характеристики:
Матеріал : ЛДСП
Колір: Білий+Дуб Сонома
Напрямні: телескопічні
Габаритні розміри:
Особливості:
Товщина плити 18 мм
Стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
Для забезпечення міцності столу він облаштований поперечною планкою, що надає йому можливість більшого навантаження, унеможливлює шатання столу та надає жорсткості конструкції
Велика робоча поверхня де достатньо місця для миші, клавіатури та додаткових аксесуарів.
Підставка для монітору на якій ви можете легко використовувати 2 монітори для роботи або ігор
Простір під столом забезпечує достатню свободу рухів вашим ногам
Шухляда та дві відкриті полички дозволяють розмістити безліч канцелярських аксесуарів
Шухляда на телескопічних направляючих
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 950 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |