






5 000 ₴
Будь-то домашнє навчання оба домашній офіс, письмовий стіл Мілоу ідеально підходить для зосередженої роботи. Стільниця та рама привертає увагу своїм бетонним виглядом. Решта столу біла. Білі елементи мають стильну глянцеву поверхню.
Стіл має відкриту полицю під стільницею. Шкільні документи та письмове приладдя можна зберігати у трьох шухлядаї на телескопічних напрямних.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Бетон/Білий |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 780мм |
Гарантія:
5 років від виробник
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта на відділення або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 780 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 780 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон + білий |