









9 710 ₴
Ігровий стіл Джокер, який підкорив серця багатьох геймерів. Стіл обладнаний підсвіткою, яка створює потрібну атмосферу. На великій стільниці достатньо місця для клавіатури та аксесуарів. Також є надставка для моніторів і динаміків. У трьох відділеннях є місце для зберігання різних речей.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота без надставки | 710 мм |
| Висота з надставкой | 864 мм |
Деталі:
Гарантія:
5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової пошти
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 864 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |