-22%







590 ₴/пог.м
460 ₴/пог.м
Показати оптові ціниШарлотта - реалістичниий романтичний квітковий візерунок.
Незвично відтворенна детально квітка, даний візерунок втілення почуттів , витишитих на жакардовому станку
Можна використовувати як самостійно так і комбінувати з іншими колекціями.
М'який, приємний за тактильними властивостями, зносостійкий та привабливий на вигляд. Практичний як найкраще підійде для оббивки м'якої меблевої продукції (ліжко, крісло, диван, стілець, пуф, безкаркасні меблі, подушка), яка при належному догляді буде естетично виглядати не один рік. Цей матеріал органічно впишеться в інтер'єри .
Догляд:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пряжі | Апаратна |
| Вид хімічної тканини | Синтетична |
| Довжина | 50 м |
| Зносостійкість по тесту Martindale (циклів) | 35000 |
| Призначення тканини | Гардинна, Для подушок, Оббивна, Порт'єрна |
| Обробка тканини | Машинна вишивка |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Склад | 101% ПЕС |
| Тип малюнка | Квіти, Вензель |
| Тканина | Жаккард |
| Колір | Бежевий |
| Кольоростійкість | 8 |
| Ширина тканини | 140 мм |
| Упаковка сировини | |
| Вага упаковки | 40 кг |
| Висота упаковки | 145 мм |
| Кількість метрів в упаковці | 50 |
| Упаковка | Мішок |
| Властивості тканини | |
| Повітропроникність | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Пилонепроникність | Так |
| Світлонепроникність | Так |
| Усадка тканини | Практично безусадкова |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Еластичність тканини | Середня |