




5 590 ₴
Тумба для взуття Соната - зручний і багатофункціональний атрибут передпокою допоможе утримувати взуття в порядку. Тумба для взуття приваблює простотою, лаконічністю, прямими лініями, правильними геометричними формами та мінімум декоративного оформлення. Виготовляється із матеріалів високої якості
Матеріал: ЛДСП
Колір: Білий
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Горіх екко, Венге, Дуб сонома, Білий, Акація, Німфеа альба, Алюміній, Чорний |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Глибина комода | 40 см |
| Тип опор | Цоколь |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ширина комода | 60 см |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Висота комода | 90 см |
| Форма фасаду | прямий |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |