




8 460 ₴
Тумба для взуття Ніко зручний і багатофункціональний атрибут передпокою допоможе утримувати взуття в порядку. Тумба для взуття приваблює простотою, лаконічністю, прямими лінії, правильними геометричними формами та мінімум декоративного оформлення. Виготовляється із ДСП.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Дуб Сонома
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |