Подарунок



11 350 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл комп'ютерний вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Бук |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Так |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл комп'ютерний Сан Маріно Бук»

790 ₴
Чашка Лара