Подарунок


6 970 ₴
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Білий
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
Cтіл відправляється у розібаному вигляді додається інструкці по зюірці
Оплата при отриманні після огляду меблів.
Авансовий платіж на доставку.
Робимо індивідуально по розмірам замовника.
Великий вибір кольорів та фурнітури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл Магія Білий»

790 ₴
Чашка Лара