Подарок



9 110 ₴
Стіл Гайд — сучасне та ергономічне рішення для навчання, творчості та зберігання речей. Виготовлений з екологічного ЛДСП високої якості, що гарантує безпеку для дитини. Гайд — це не просто стіл, а організований простір, який надихає дитину на продуктивність та створює затишок у кімнаті.
Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Моноліт |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота без надставки | 750 мм |
| Висота з надставкой | 1500мм |
Стільниця:
Надбудова:
Стаціонарна тумба справа:
Переваги:
Для кого:
Ідеальний для школярів. Підходить для навчання, ігор, читання та зберігання особистих речей. Надійна конструкція та екологічні матеріали роблять його безпечним і довговічним вибором
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Захід Меблі |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | Правый |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет | Темно-серый |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Регулировка высоты | Нет |
| Толщина | 18 мм |
| Количество дверок | 1 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Вес | 48 кг |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Высота от пола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Толщина столешницы | 18 мм |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Да |
| Подставки под СD | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Стол компьютерный игровой для учебы с надставкой Гайд Монолит»

870 ₴
Кружка Лара