



8 860 ₴
Прекрасний , сучасний двотумбовий стіл Грейс Даблв білому кольорі. Підійде як в дитячу кімнату так і в офіс. Практичне робоче місце, з великою кількістю шухляд.
Матеріал:ЛДСП
Колір: Білий Шовк
Кількість шухляд: 6 шт
Направляючі: роликові
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |