





8 420 ₴
Стіл Інсайт призначений для гри та навчання. Комфортна ігрова поверхня з вирізом для ліктів. Функціональні полиці і відкрита шафка вміщують багато ігрового обладнання. Що стосується якості, то стіл прослужить довго тому, що зроблений з плити, яка відрізняється міцністю і стійкістю. Тепер при грі в улюблену гру ви отримаєте ще більше кайфу завдяки зручному столику.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Білий
Надставка: є
Підсвітка : є
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 864 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Вага | 45 кг |
| Наявність підставки під системний блок | стаціонарна |