





8 420 ₴
Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1600 мм |
| Ширина блоку шухляд | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка:
Доставка транспортною компанією Нова Пошта
Складання:
Стіл надійно запакований.Інструкція зі складання з детальним описом в комплекті. Також на вайбер додатково відправляємо відео інструкцію зі збирання столу .
Є можливість змінити колір та розмір!
Інструкція з догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1600 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |