





9 870 ₴
Матеріал: ЛДСП
Колір: Білий
Кількість шухляд: 3 шт
Направляючі: телескопічні
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір та розмір !
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 1300 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Довжина ліва сторона | 1200 мм |
| Довжина права сторона | 1300 мм |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Форма стільниці | кутова |
| Тип мебели | стіл комп'ютерний |
| Товщина | 18 мм |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Вага | 45 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |