






9 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стан | Нове |
| Полки | ламінована ДСП |
| Глибина | 600 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип мебели | стіл письмовий |
| Товщина | 18 мм |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 564 мм |
| Опори | ламінована ДСП |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Висота столу | 1400 мм |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Полиця для оргтехніки | 1 |
| Шафа-пенал | 1 |
| Наявність надбудови | 1 |