Подарунок








8 280 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Кремовий, Білий, Алюміній, Дуб молочний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Підставка під системний блок | Стаціонарна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Вага столу | 43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасад | лдсп 18 мм |
| Корпус (каркас) | лдсп |
| Полки | ламінована ДСП |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип мебели | стіл комп'ютерний |
| Товщина | 18 мм |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Вага | 43 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| ширина мм | 1200 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитячий стіл для уроків білий Бруніко»

790 ₴
Чашка Лара