





10 710 ₴
Матеріал: ЛДСП
Колір: Білий
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці | кутова |
| Тип мебели | стіл комп'ютерний |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Вага | 30 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина стола | 1500 мм |
| Глибина столу | 600 мм |