









13 560 ₴
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Білий
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл письмовий вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 940 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки | ламінована ДСП |