



4 000 ₴
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Білий
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Висота | 725 мм |
| Вага | 25 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 800 мм |
| Глибина стільниці | 670 мм |
| Висота від підлоги | 725 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |