Подарунок



10 150 ₴
Ігровий стіл Геймер - ідеальний стіл як для геймерів, так і для офісних працівників, які віддають перевагу сучасному стилю. У ньому передбачено полицю для системного блоку, блок ящиків та надбудову під дисплей комп'ютера. У комплект до столу йде світлодіодна RGB підсвітка з регулюванням кольору за бажанням за допомогою невеликого пульта дистанційного керування. Ігровий стіл Геймер не лише пропонує функціональність, а й елегантний дизайн, який прикрасить ваш робочий простір. Уявіть собі, що ви насолоджуєтеся улюбленими відеоіграми або працюєте над своїми проектами на цьому стильному столі – незамінному аксесуарі для всіх, хто шукає функціональний та привабливий стіл.
ДЕТАЛІ:
МАТЕРІАЛ:
Стіл виготовлений з якісного , легкого у догляді ЛДСП товщиною 18 мм
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
Ігровий стіл,підсвітка RGB інструкція зі збирання, монтажний матеріал
Гарантія: 36 місяців від виробника.
Доставка: «Нова пошта» по всій Україні, 1–3 робочі дні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл комп'ютерний ігровий Геймер з підсвіткою Антрацит Захід Меблі»