Подарунок





9 800 ₴
Письмовий стіл для учня — затишок, порядок і натхнення в одному рішенні!
Шукаєте ідеальний стіл для навчання, творчості та зберігання всіх важливих речей вашої дитини? У нас є саме те, що потрібно! Цей функціональний письмовий стіл створений з урахуванням усіх потреб сучасного учня. Він забезпечує зручне та організоване робоче місце для навчання, творчості, ігор та рукоділля, створюючи затишну атмосферу вдома.
Габаритні розміри:
Матеріал: ЛДСП 18 мм
Колір:Антрацит
Особливості:
У комплекті додається підсвітка RGB — стильне рішення для створення атмосферного освітлення робочого простору.
Гарантія: 36 місяців від виробника.
Доставка: Новою Поштою по всій Україні — 1–2 робочі дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування, Вбудований стелаж |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 55 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Вбудований стелаж | Так |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Стіл письмовий Марвел зі стелажем з підсвіткою Антрацит»

790 ₴
Чашка Геральт