


17 020 ₴
Ліжко Габріелла поєднання лаконічності та практичності. Місткі шухляди добре додаткове місце для зберігання
Матеріал: ЛДСП
Колір: Алюміній
Кількість шухляд: 4 шт
Напрямні: роликові
Розміри:
Спальне місце - 1600х2000 мм
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній |
| Колір | Світло-сірий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 50 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові, Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |