




6 740 ₴
Леон - ліжко яке чудово себе зарекомендувало для повсякденного використання та за рахунок ефектного та сучасного вигляду. Обираючи цю модель Ви отримуєте повноцінне ліжко яке підходить як для дітей так і для дорослих, два вмістких ящика, спинка ліжка обтягнута якісною тканиною - усе це робить ліжко максимально функціональним
Виготовляється з якісних матеріалів : ЛДСП egger (Австрія) напрямні gtv (Польща) усі торці проклеєні якісною крайкою, тканина антикіготь стійка до ушкодженнь та легко чиститься при забрудненні.
Доставляється по всій Україні у розібраному вигляді (ящики зібрані) комплектується фурнітурою та усім необхідним для самостійного монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 205 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
| Наявність ніші для білизни | Так |
| Викотний стіл | Ні |