


8 620 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити комод онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі шаф персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський, Дуб артезіан |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 85 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові, Тандембокси |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обладнання напрямних довідниками | Так |