




8 640 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити комод онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі шаф персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Лайм, Лаванда, Рожевий, Кремовий, Білий рамух, Дуб сонома, Дуб Гірський, Білий, Алюміній, Дуб молочний, Бірюзовий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик, натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 85 см |