







7 080 ₴
Доставка по всій Україні.
Комод поставляється в зібраному виді в надійній упаковці.
Вам не потрібно тратити гроші та час на складання.
Авансовий платіж на доставку.
Робимо індивідуально по розмірам замовника.
Великий вибір кольорів та фурнітури.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
| Обладнання напрямних довідниками | Так |