


6 570 ₴
Місткий, підходить до всіх інтерєрів. можна розмістити як в дитячій кімнаті, спальні, передпокої, вітальні. Сучасний стиль без ручок надаж лаконічності даної моделі. Можна використовувати як тумба ТВ .
Матеріал: ЛДСП
Колір : Антрацит
Доступний для замовлення в інших кольорах
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |