



12 950 ₴
Cтіл-кафедра с формулярною тумбой для бібліотеки розроблений спеціально для бібліотеки, у навчальні заклади, школи, та виготовлений згідно з санітарно-гігієнічними нормами та ГОСТом, має відповідний сертифікат. можна використовувти не лише для навчальних закладів.
Комфортна робоча поверхня , стіл дуже зручний для використання.
Функціональні полиці і відкрита шафка вміщують багато речей.
Стіл виготовлений зі стійкої та екологічної ламінованої плити.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Білий Еліт |
| Ширина ліва | 1500 мм |
| Ширина права | 1400 мм |
| Висота | 750 мм |
Деталі:
Простір під столом забезпечує достатню свободу рухів вашим ногам
Комп’ютерний стіл укомплектований: шухлядами та відкритими поличками, що дозволяє організувати роботу та легко дістати часто використовувані предмети.
Гарантія:
24 місяця від виробника
Доставка та складання:
Адресна доставка
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 750 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 1400 мм |
| Довжина: | 1500 |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Призначення | Для офісу |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стан | Нове |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Тип мебели | офісний стіл |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Товщина | 18 мм |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Фасади | ламінована ДСП |