



9 900 ₴
Стелаж двохсторонній з кутовим закінченням для бібліотеки Колібрі з оранжевою крайкою сучасне рішення для бібліотек
Меблі в бібліотеці повинні витримувати великі навантаження. Вони мають бути стабільними та довговічними та гнучко адаптуватися до потреб учнів та викладачів. Навчальна бібліотека, центр самонавчання, кімната відпочинку, навчальне середовище для індивідуального та групового навчання – шкільна бібліотека може складатися з багатьох речей.
Даний стелаж оснащений кутовим закінченням що додає додатковий простір для зберігання книг та хромована труба товщиноб 20 мм дає опору стійкість та доповнює дизайн.
Характеристики:
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Форма стелажа | прямий |
| Форма фасаду | радіусний |
| Кількість зовнішніх полиць | 14 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Помаранчевий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 1200 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Висота стелажа | 2100 мм |