


1 150 ₴
ДОСТАВКА З ВСІМ УКРАЇНЕ
Купити полицю онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Заказника. Великий вибір матеріалів і моделей.
Оплата у разі отримання або мінімальний аванс на доставку.
*Делемо ексклюзивні неповторні моделі полиць персонально для Вас. Безплатна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 250 мм |
| Глибина полиці | 120 мм |
| Висота полиці | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | натуральне дерево |