




2 210 ₴
Полочка Ялинка для книг. Функціональна поличка для зберігання книг.
Легко взяти і покласти книгу, відсутні гострі куті, мобільна та практична
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Захід Меблі |
| Количество ярусов (полок) | 5 |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 900 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Ламіноване ДСП |