






4 020 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультаці
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 300 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |