


9 200 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультаці
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | натуральне дерево |