






1 440 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультаці
| Основні | |
|---|---|
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб сонома, Білий, Алюміній |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Висота стелажа | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | натуральне дерево |