





3 390 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Захід Меблі |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній, Білий, Дуб артизан, Дуб венге, Дуб вибілений, Дуб сонома |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Тип опор | Ніжки |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полки | ламінована ДСП |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип мебели | рама |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Глибина стійки | 280 мм |
| Висота стійки | 900 мм |
| Ширина стійки | 900 мм |
| Полиця | 3 шт. |