




3 170 ₴
Поличка Ялинка для книг.
Функціональна поличка для зберігання книг.
Легко взяти і покласти книгу, відсутні гострі кути, мобільна та практична
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 500 мм |
| Глибина полиці | 280 мм |
| Висота полиці | 1650 мм |