




6 740 ₴
Леон - ідеальне функціональне ліжко. Ящики на колесах можна використовувати як корисне місце для зберігання постільної білизни та іграшок. Диван-ліжко виготовлений із якісного екологічного ЛДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
| Наявність ніші для білизни | Так |