




9 400 ₴
Роздягальня Барвінок на 5 місць, призначена в основному для ясел, дитячих садків і шкіл . Сучасний дизайн і гарні кольори роблять кожну кімнату чарівною. Роздягальня Барвінок теж функціональна. У малих і великих шафах з дверцятами помістяться куртки і запасний одяг . Роздягальна – це перша кімната, куди вранці заходять діти та їхні батьки, тому варто подбати про те, щоб вона була зручною для дітей, а також вітриною ясел, дитячого садка чи школи.
Гардероб Барвінок виготовлений з високоякісної ламінованої плити . Роздягальня Барвінок розрахована на 5 дошкільнят .
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Зелена Вода /Жовтий /Червоний/Білий/Синій |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 1300 мм |
Деталі:
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта,
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма стелажа | прямий |
| Кількість дверцят | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Зелений, Жовтий, Білий, Дуб молочний, Червоний |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1550 мм |
| Висота шафи | 1300 мм |
| Глибина шафи | 310 мм |